Ekonomi

Şişecam JEC Fuarına Katıldı

Türkiye’nin ilk cam elyafı üreticisi Şişecam, cam elyafı alanında 25-27 Nisan tarihleri ​​arasında düzenlenen JEC Fuarı’na katıldı. Şişecam, Paris’te düzenlenen fuarda en kaliteli kompozit ürünlerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek küresel şirket olan Şişecam, yüksek kaliteli cam elyaf cam elyaf ürünleri ile kompozit sektörünün yüksek kaliteli malzeme ihtiyacına cevap vermeye devam ediyor. Şişecam, 25-27 Nisan tarihleri ​​arasında Paris Nord Villepinte Center’da düzenlenen JEC Fuarı’nda yerini aldı. 112 ülkeden 33 bini aşkın kesim profesyonelinin katıldığı fuarda Şişecam; Ayrıca kimya, laboratuvar ve teknoloji alanında faaliyet gösteren branş profesyonelleri ile bir araya geldi.

Cam elyafı alanındaki 45 yılı aşkın tecrübesiyle kesim ve analiz katılımına girdi sağlayan Şişecam, fuarda ayrıca keçe, çok uçlu fitil, tek uçlu fitil ve kırpıcı tip cam elyaf ürünleri de üretti. rüzgar enerjisi, elektronik, otomotiv, inşaat, savunma sanayi ve mühendislik plastikleri için üretim yapmaktadır. sergilendi ve ziyaretçilere bilgi verildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu