Haber

Kayseri Büyükşehir’de işler ‘yolda’

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Memduh Büyükkılıç liderliğindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kırsalda alt yapı ve ulaşım çalışmalarıyla mahalle sakinlerinin konforunu artırmaya devam ediyor.

Baharın gelmesiyle birlikte tarım ve hayvancılığın gelişmesi için çalışan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda İncesu Bölgesi ve Yeşilhisar Bölgesi’ndeki arazi ve yayla yollarında 7 greyder ile bakım ve onarım çalışmalarını belediye başkanlığınca yürütüyor. Kırsal Hizmetler Departmanı.

TÜM İLÇELERDE KARA VE YAYYOLLARDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARI YAPILACAK

Tarım ve hayvancılığı geliştirmeyi ve halkın ekonomisini güçlendirmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi ekipleri, bu kapsamda Kayseri bölgesinin tamamında tarım, arazi ve yayla yollarında çalışacak.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen yol yapım çalışmalarından memnuniyetlerini dile getiren kırsal mahalle sakinleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.

Köy Hizmetleri Daire Başkanlığı, Kayseri Büyükşehir Belediyesi hinterlandında, ilçe ve kırsal mahallelerde yol, asfalt, anahtar parke, sosyal tesislerin imalat, bakım ve onarımı için 7 gün 24 saat dört mevsim hizmetlerine devam ediyor.

habermerzifon.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu