Yaşam

Elveda Mektubu Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Elveda Mektubu 21. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

27 Şubat 2023 tarihinde ilk bölümü yayınlanan Veda Mektubu dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla büyük ilgi görüyor. Gerçek hayattan uyarlanan dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Bennu Yıldırımlar, Selim Bayraktar ve Rabia Soytürk yer alıyor. Heyecanla izlenen dizi her pazartesi yeni bölümüyle ekrana geliyor. İşte Veda Mektubu yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

Veda Mektubu serisinin son bölümünde; Alanur, Ziya’ya yıllardır sakladığı sırrı söyleyince, Ziya onu yeni bir yola sokar.

Aslı, Barış’ın henüz yakalanmadığını öğrenince kendini kaybeder. Mehmet ise onu eski haline döndürmek için elinden geleni yapar.

Hatice, Barış’a yaptığı baskı yüzünden hayatının hatasını yapar. Bu hata sadece Hatice’nin değil Seher’in de sonu olacaktır.

Veda Mektubu serisinin yeni bölümünde; Mina, Mehmet’le konuşur ve Aslı evden çıkmazsa gideceğini söyler. Ancak Mehmet, Aslı’nın yanından ayrılmaz.

Alanur, Beste’nin gerçek babasının da oburlar tarafından tanındığını öğrenince köşeye sıkışır.

Tutuklanarak cezaevine giren Seher, Alanur’la buluşur ve ona bir zarf verir. Alanur, zarfın içinde ne olduğunu öğrenince şok olur.

Elveda Mektubu dizisinin yeni bölüm fragmanı:

edremitajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu