Haber

Çağlayan’da enkazın bulunduğu arazide yangın çıktı.

Çağlayan’da moloz yığını olan boş bir tarlada yangın çıktı. Alevlerin yükseldiği arazide bir kişi taşla yangına müdahale ederken, bir kişi de çatıdan çıkan yangın tüpüyle müdahale etmeye çalıştı ancak rüzgar bereket verdi. İlginç anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Kağıthane’nin Hürriyet Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde moloz ve çok sayıda eski eşyanın bulunduğu bir yerde yangın çıktı. Yangını fark eden vatandaşlar, itfaiye ekiplerine haber verdi. Ekipler olay yerine ulaşmaya çalışırken bir kişi oburluğunun ‘taş atın’ uyarısını dikkate alarak alevlere taş atmaya başladı.

Biri alevlere taş attı, diğeri rüzgara çarptı

Bunu gören obur taş attı, başka bir vatandaş da çatıdan yangın söndürücü ile müdahale etmeye çalıştı. Yandaki binanın çatısından yangın tüpüyle müdahale etmek isteyen vatandaş adeta rüzgarla mücadele etti. Rüzgarın etkisiyle müdahale edemeyen vatandaş, bir süre sonra bulunduğu yerden inmek zorunda kaldı.

itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü

Öte yandan bir süre sonra gelen itfaiye ekipleri ve vatandaşlar, ekiplerle birlikte yangını söndürmek için büyük çaba gösterdi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa sürede söndürülen yangında can kaybı veya can kaybı yaşanmadı. O anlar vatandaşların kameraları tarafından kaydedildi. – İSTANBUL

gazipasaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu